-

به پورتال دانشکده بهداشت خوش آمدیدگزارش بازدید وب سایت :

کاربران آنلاین : ۳ نفر

تعداد بازدید های امروز : ۱۶۵ مورد

تعداد بازدید های هفته : ۲۳۲۸ مورد

پر بازدید ترین روز : ١٣٩٧/١/١٨ - ۱۹۳۶ مورد

پیام تبریک رئیس دانشکده بهداشت به مناسبت فرارسیدن " سال نو "

دوشنبه ٢٦ اسفند ١٣٩٨ ساعت ١٢:٥٣ ب.ظ   ( بازدید : 31 نفر )


متن پیام...

نوروز امسال با همه سالهای قبل متفاوت است، از این جهت که با پدیده ای به نام کرونا مواجهیم. پدیده ای که عیدمان را تلخ می کند و بر خلاف سنت دیرینه، ما را از دید و بازدید عید و گشت و گذار و ایران گردی محروم می کند. اما کرونا رفتنی است و عید باستانی نوروز همچنان پا بر جا خواهد ماند. از این رو یک قرار ملی و مردمی وجود دارد که عید امسال دید و بازدید نرویم و آن را به بعد از شکست کرونا موکول کنیم 

اینجانب فرصت را مغتنم شمرده، تلاش وافر تمامی همکاران گرانقدرم را ارج میگذارم که اگر نام دانشکده بهداشت بر صدر میدرخشد جملگی حاصل همت والا، نیت پاک و کار مخلصانه این عزیزان در همه عرصههای فعالیت دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی است. اکنون که سال نو با امید و طراوت بر ما رخ مینماید، به لطف و مرحمت خداوند متعال سخت دلبستهام که با سعی شما همکاران توانمند، ثمرات و برکات دانشکده را افزونتر و جایگاهش را متعالیتر گرداند.

از درگاه احدیت برای کلیه اساتید و همکاران محترم، دانشجویان عزیز و خانوادههای گرامیشان سالی سرشار از سلامتی و سرافرازی خواستارم. امید است در سال 1399 با همت و تلاش مضاعف بتوانیم شاهد رشد و شکوفایی بهارگونه دانشکده بهداشت باشیم.

 نوروز بر شما مبارک باد

دکتر حمیدرضا محدث حکاک

رئیس دانشکده بهداشت

 

 


منبع : دانشکده بهداشت چاپ مطلب ارسال خبر به دوستان

رتبه بندی شما به مطلب فوق:


دیدگاه‌ها 0 نظر

این مطلب فاقد نظر می باشد.جستجو
دهه کرامت (۱۲۰۲۹ بازدید)
پیام تبریک (۳۴۸۰ بازدید)
نامه ای به شهید (۲۹۱۷ بازدید)

برای مشاهده اوقات شرعی کلیک نمایید ...